Sıkça Sorulan Sorular

Bir Elbise Kiralamak için Neye İhtiyacım Var?

  • Prova için 2-3 gün önceden randevu alınması.
  • Kiralama sözleşmesini doldurmak için kimliğiniz.
  • Elbise kiralama ücretinin ödenmesi.

Randevu Nasıl Alabilirim?

Randevu oluşturmak için Randevu al sayfasını ziyaret edebilir ya da
+905301710976,+905357257500
numaralarıyla iletişime geçebilirsiniz..

Elbiseleri Sadece Bakmak İstiyorum. Randevu Neden Almalıyım?

Stüdyomuzda butik hizmet veriyoruz, müşterilerimizle bire bir ilgileniyoruz. Müşteriyi bekletmemek ve beklememek için randevuyla çalışıyoruz.​

Randevuya Geç Gelirsem?

Randevuyla çalıştığımız için, randevu saatlerine göre müşterilerimizi alıyoruz. Geç geldiğinizde diğer müşterimizin randevu saati ile çakışırsa randevu sahibini beklemek zorunda kalacaksınız.

Randevu Oluşturdum ama Gelemiyorum. Ne Yapmalıyım?

Randevuya gelemiyorsanız lütfen bizi bilgilendirin. Bizim ya da başka müşterilerimizin gelebilecek zamanını almayalım. Yanı zaman, değerdir.

Kiralama Sözleşmesini Neden Doldurmalıyım?

Elbiselerimizin maliyeti kiralama bedelinden daha yüksek. Bu sebeple elbiselerimizin bedelini garanti altına alıyoruz.

Kira Süresi Kaç Gündür?

Web sitemizde belirtilen fiyatla elbiseyi 3 güne kadar kiralanabilir. Gelinlik modelleri 5 güne kadar verilir.

Örneğin, Cuma günü için ihtiyacın olan bir elbiseyi önceden Perşembe günü alın ve Cumartesi günü geri getirin. Cumartesi günü için bir elbiseye ihtiyacınız varsa, o zaman onu Cuma günü alın ve Pazar günü teslim edin.

Online Kiralama Yapıyorsam Kira Süresi Nasıl İşleniyor?

Elbiseyi giymek istediğiniz tarihten en geç 1 gün önceden elbise sizde olacak şekilde gönderiyoruz. Tarihinizden sonraki gün kargoya iade ediyorsunuz. Örneğin, Cuma günü için ihtiyacın olan bir elbiseyi en geç Perşembe günü sizde olacak şekilde gönderiyoruz. Cuma günü elbiseyi giyip Cumartesi günü kargoya veriniz. Cumartesi günü için bir elbiseye ihtiyacınız varsa, o zaman onu en geç Cuma günü sizde olacak şekilde gönderiyoruz ve onu Pazartesi günü kargoya vermeniz gerekecek.

Üç Günden Daha Fazla Kiralayabilir miyim?

Tabii ki, her ilave ek gün için 300 TL ödemeniz gerekmektedir. ​

Ne Zaman Kiralayan Kişi Elbisenin Tamamını Ödemek zorundadır?

  • Kiralanan elbiseyi stüdyomuz'a iade edilmemesi durumunda
  • Tamir edilemeyecek kadar hasar görülen elbise stüdyomuza iade edilmesi durumunda: kumaşta yırtılma, sigara yanığı delikler, tüylü model elbiselerde tüylerin büyük kısmını kopması, lekeden dolayı kuru temizleme yapılamayan elbiseler.

Kiralama Ücretine Neler Dahildir?

  • Kiralama öncesi ve sonrası kuru temizleme.
  • Ufak tamirler: kopmuş düğme, kopmuş boncuk, hafif sökük vb.

Elbisede tadilat yaptırabiliyor muyum?

Elbiselerimiz üzerinde geri dönüşü olan ve elbiselerin orijinalini bozmayan tadilatlar extra ücret ile terzimiz tarafından yapılabilir. Etek boyu, askı boyu, yırtmaç - açma kapama, göğüs dekoltesi açma - kapama gibi.. Elbiselerde daraltma ve kesme işemi yapılamaz.

Online kiralama yapıyorsam elbisede tadilat yaptırabiliyor muyum?

Sizin için elbiseleri bakımlı ve yeni gibi durumda tutabilmek (sağlayabilmek) için tadilat işlemleri terzimiz dışında hiç kimseye yapmayı izin vermiyoruz. Ondan dolayı online kiralama yaparken ancak boyunuza ve bedeninize uygun olabilecek modellerizi seçmenize rica ediyoruz. Elbisenin beden ve uzunluğu ile sorularınız varsa tüm müşterilerimize ‘telefon ile destek’ veriyoruz, bizimle iletişime geçiniz lütfen.

Bir Elbiseyi Nasıl Ayırtabilirim?

Stüdyomuzda elbiseyi seçip kaporanızı bırakınız (kiralama ücretinin % 50’si). Örneğin, 2200TL kira fiyatında ön ödeme 1100TL’dir. Seçtiğiniz elbise istediğiniz tarihte sizin olsun. Kiralama ücretinin kalan kısmını elbiseyi stüdyomuzdan teslim aldığınızda ödeyiniz. ⠀ Online kiralama yapıyorsanız bedenize ve boyunuza uygun bir elbiseyi seçip elbisenin kiralama ücretinin tamamını ve gerekirse kargo ücretini ödeyiniz. İstediğiniz tarihte elbise sizin olsun!

Kiralama İşlemimi Kaç Gün Önceden Yapmam Gerekir?

Elbiselerimiz model ve beden olarak çoğunlukla tek olduğu için erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. -Online kiralama işlemini en az 72 saat önceden yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Prova İçin Ayakkabınız Var mı?

Evet, stüdyomuzda prova ayakkabılar var. Ancak elbisenin uzunluğunu daha doğru seçmek için ayakkabınızı da getirebilirsiniz.

Ödemeyi Yapmadan Elbiseyi (1 Saat için, 1 Gün için vs) Ayırtabilir miyim?

Maalesef, ön ödemesiz elbiseyi ayıramıyoruz. Planınız iptal olursa ve istediğiniz tarihler için başka müşterimizin ön ödemesi almadığımızdan biz zarar ediyoruz.

Online kiralama yaptım, elbise bana ulaştı ama üzerimde elbiseyi beğenmedim/ beden bana uygun olmadı vs iade edebilir miyim?

Maalesef, iade bizde yok. Elbisenin beden ve uzunluğu ile sorularınız varsa elbiseyi kiralamadan önce bizimle iletişime geçiniz lütfen.

Kiraladıktan sonra elbiseden vazgeçebilir miyim?

Ödemenizi yapıp kiralama sürecini tamamladıktan sonra iptal ya da iade yapabilirsiniz, ama 24 saat içinde. Eğer, süre 24 saati geçmiş ise siparişi iptal ettiğinizde ödeme yaptığınız miktar kadar hediye çekinizi 6 ay içinde başka bir üründe kullanarak değerlendirebilirsiniz

Ödeme Yaptım ama Etkinlik Tarihimi Değiştirmek Zorunda Kaldım. Elbisenin Rezervasyonu Başka bir Tarih için Değiştirebilir miyim?

Ayırttığınız elbise istediğiniz yeni tarihte rezervasyonda değilse rezervasyonunuzu değiştirebiliyoruz. Ya da yeni tarihinizde mevcut olan diğer elbiseyi seçme hakkınız var.

Web sitemiz, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ederek web sitemizi en iyi şekilde kullanmayı kabul edersiniz.