KİRALANMIŞ ÜRÜNLERİN CAYMA HAKKI

 

1. Kiralanan mallar için CAYMA HAKKI YOKTUR.

 

2. SAÇ AKSESUAR, İÇ ÇAMAŞIR, ABİYE, GELİNLİK VE SİPARİŞ ÜZERİNE ÜRETİLEN ÜRÜNLER DEĞİŞTİRİLEMEZ VE İADE EDİLEMEZ.

 

3. Ödeme yaptıktan sonra kiralamadan 24 saat içinde vazgeçtiği takdirde, Ürün için ödenen ücret size iade edilir. Cayma durumu öncelikli olarak müşteri hizmetlerine +90 530 171 09 76 telefon numarasına iletiliniz. Geri ödemesi ödeme yaptığınız kredi kartına/hesabına yapılır.

 

4. 24 saat geçtikten sonra kiralamadan vazgeçmeniz durumunda, para iadesi talep etme hakkınız yoktur. Ödediğiniz tutarı 6 ay içinde www.dressbaristanbul.comdan başka bir ürün kiralamada kullanabilirsiniz. Bu durumu müşteri hizmetlerine +90 530 171 09 76 telefon numarasına iletiliniz.

 

SATIN ALINMIŞ ÜRÜNLERİN CAYMA HAKKI

1. Websitemiz üzerinden satın alınan DRESSBAR marka ürünlerin iadesi ücretsizdir ve iade süresi teslim tarihinden itibaren 7 takvim gündür. 

Websitemiz üzerinden satın alınan Dressbar marka ürünü iade etmek istiyorsanız, ürünün elinize geçtiği tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde iade talep formu doldurup ve imzalayıp bizim anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim ediniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının dışında herhangi bir kargo şirketiyle iade edilen Ürünün kargo ücreti size aittir.

Size gönderdiğimiz siparişinizin içinde iade talep formu ve ücretsiz kargo iade gönderim kodu bulabilirsiniz.

E-Arşiv faturanız size e-mail olarak gönderildiği için iadelerde faturayı tarafımıza ibraz etmeniz zorunlu değidir.

 

2. Mağazamızdan deneyerek alınan DRESSBAR markalı ürünlerin iadesi ücretsizdir ve iade süresi satış tarihinden itibaren 7 takvim gündür. 

Mağazamızda deneyerek alınan ürünleri iade etmek istiyorsanız, mağazamıza mesai saatinde gelip ve iade talep formu doldurarak iade gerçekleştirebilirsiniz.

E-Arşiv faturanız size e-mail olarak gönderildiği için iadelerde faturayı tarafımıza ibraz etmeniz zorunlu değidir.

 

3. Ürünlerimizde değişim yapılmamaktadır. Değişim yapmak istediğiniz ürünü iade ederek yeni ürün sipariş verebillirsiniz.

 

4. İade edilen giysiler satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır (kullanılmamış, yıkanmamış, tadilatsız, iç ve dış etiketleriyle ve yan edimleriyle olmalıdır). İade edilecek ürünlerde parfüm, losyon ya da ağır koku ve iz bırakacak bir deodorant olmaması gereklidir.

 

5. SAÇ AKSESUAR, İÇ ÇAMAŞIR, ABİYE, GELİNLİK VE SİPARİŞ ÜZERİNE ÜRETİLEN ÜRÜNLER DEĞİŞTİRİLEMEZ VE İADE EDİLEMEZ.

 

6. DRESSBAR, kıyafetlerin gönderildiği durumda bulunmadığı ve/veya iade şartlarımıza uymadığı hallerde, iadeleri reddetme hakkını saklı tutar. Ürünler bize ulaşana kadar veya siz bir iade kanıtı sunana kadar para iadesini geciktirebiliriz.

 

7. İade sürecine ilişkin diğer talepleriniz için DRESSBAR'a ait +90 530 171 09 76 telefon numarasından veya [email protected] adresine yollanacak e-posta yoluyla bilgi ve destek alabilirsiniz.

 

 

 

Web sitemiz, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ederek web sitemizi en iyi şekilde kullanmayı kabul edersiniz.