Abiye Kiralama fikrini nasıl bulduğumuzu ve bu projenin nasıl hayat bulduğunu ayrıca paylaşım ekonomisinin neden çok anlamlı ve havalı olduğunu sizlere anlatmak istiyoruz.

Neredeyse tüm kızlar aynı sorunu yaşıyor; “giyecek bir şeyim yok” ve “istediğimi hiçbir yerde bulamıyorum”. Tabiki aranan Abiye söz konusu olduğunda, durum daha da zorlaşıyor.

Sonuç:

Eğer abiye almak istiyorsanız bütçenizi zorlamya hazır olmalısınız. Abiye satınalmanın maliyeti ortalama 10000-15000 TL’dir

  • Eğer pazardan abiye satın alırsanız, geceye bir başka kişinin sizinle aynı abiye ile gelmesine hazır olmalısınız;
  • Ayrıca abiye her zaman hatırlananbir kıyafettir, herkes sizleri bu kıyafetle gördüğü için ve fotograflar olduğunuz için muhtemelen iki defadan fazla giyemezsiniz;
  • Abiye bulmak umuduyla şehrin tüm alışveriş merkezlerini dolaşmak için saatlerce hatta günlerce zaman harcamalısını

Bizler de bir müşteri olarak bu zorluklardan hoşlanmadık, bir yere gidip istediğimiz elbiseyi seçmek istedik.

Sonra Abiye Kiralama Stüdyomuzu açmaya karar verdik, hem parti, hem mezuniyet, hem de düğün ve kokteye gitmek için şık ve farklı bütçeye uygun elbiselerimiz mevcut.


Siz sadece gelip ve bir elbise seçip istediğiniz tarihte rezervasyon yaptırın. Ütüleme, kuru temizleme ve ufak tamir sorunlarını bize bırakın. Harika bir akşam geçirin ve tüm sorunları endişe etmeyin.

Paylaşım Ekonomisiyle İlgisi Nedir?

Paylaşım Ekonomisi; özel kullanım için satınalmanız gereken ürünleri küçük bir ücret karşılığı kiralamak demektir. Abiyeyi kiralamak sizlere para, gardropta yer, hayatınızda zaman ve beğeninize esneklik kazandırır:

  • Kira bedeli; elbisede kullanılan malzemenin kalitesine ve dayanıklılığına göre yeni elbiseyi satın almaktan 60-70% daha ekonomiktir.
  • Abiye genellikle bir kez giyilir ve ardından gardıropta beklerken tozlanır. En iyisi siz daha sık kullandığınız kıyafetlerinize gardırobunuzda daha fazla yer açın.
  • Mağazadan mağazaya dolaşmak yerine tek bir yerde bir çok alternatifi deneyin.

En iyi modellere sahip olan DressBarIstanbul markamızın Abiye Kiralama Stüdyomuza gelin ve birkaç saat boyunca ihtiyaç duyduğunuz gece elbisesi için fazla ödeme yapmayın. Başka bir değerli ve güzel istekleriniz için bütçe ayırın.

 

Web sitemiz, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve site trafiğini analiz etmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ederek web sitemizi en iyi şekilde kullanmayı kabul edersiniz.